top of page

Diş Hekimliği

d.jpg

Sinüs Kaldırma

Sinüs Kaldırma Türkiye'de sarkmış sinüs boşluklarının doldurulmasından kaynaklanan dişsiz bölgelere implant tedavisi uygulamak için kullanılan bir diş tedavisidir. Sinüs bölgesinde üst çenenin hemen üzerinde yer alan maksiller, ses oluşumunu ve kafa ağırlığının azalmasını sağlayan önemli anatomik boşluklardır. Ancak bu sinüs boşluklarının sarkması kemik hacmi kaybına neden olabilir ve bu da implant tedavisi söz konusu olduğunda sorun teşkil eder. Türkiye'de Sinüs Kaldırma, kemiğe tam olarak oturması gereken implantın uzunluğu ve genişliği için yeterli hacmin oluşturulmasını sağlar. İşlem sırasında lokal anestezi veya genel anestezi uygulanmaktadır. Esha Sağlık Grubu'nda, diş sağlığınızı geri kazanmak ve size kendinden emin bir gülümseme vermek için Türkiye'de yüksek kaliteli Sinüs Kaldırma tedavisi sunuyoruz.

Diş Hekimliği

Dişçide

Diş Köprüsü

Dental Köprü, eksik dişlerin neden olduğu boşlukları kapatmak için popüler bir çözümdür. Yerinde tutmak için boşluğun her iki tarafındaki doğal dişlere bir pontik veya takma diş takılır. Esha Sağlık Grubu, doğal dişlerinizle sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan yüksek kaliteli porselen malzemeler kullanılarak diş köprüsü uygulamaları sunuyoruz. Diş köprüsü tedavimizle gülümsemenizdeki boşluklara veda edin ve yenilenmiş, özgüvenli bir sırıtışa merhaba deyin. Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Diş Hekimliği

Orthodontic Checkup

Ortodonti Tedavisi

Türkiye'deki Esha Sağlık Grubu ortodontik tedavi, çocuklar için diş telleri, şeffaf plaklar ve hareketli apareyleri içerir. İstanbul ve Antalya'da her yaştan hastaya özel ortodontik tedavi sunuyoruz. Önde gelen ortodontistlerimiz, İngiltere ve Avrupa'ya kıyasla uygun bir maliyetle diş telleri dahil tüm diş alanlarında mükemmel tedavi sonuçları sağlar. Türkiye'de kaliteli ortodontik tedavi için Esha Sağlık Grubu'nu seçin.

Diş Hekimliği

diş ameliyatı

Diş Eti Hastalığı Tedavisi

Türkiye'de Esha Sağlık Grubu'nda Diş Eti Hastalıkları Tedavisi, dişinizi çevreleyen dokuları etkileyen enflamatuar durumu kolayca ve acısız bir şekilde çözebilir. Deneyimli periodontistimiz, diş etlerinizi sağlıklı bir duruma getirmek için en son lazer teknolojisini kullanır. Diş eti hastalığının diş kaybına yol açmasına izin vermeyin. Etkili tedavi için Esha Sağlık Grubu'nu ziyaret edin. 

Diş Hekimliği

lamine.jpg

Diş Kaplamaları

Diş porselen laminatları olarak da bilinen Diş Kaplamaları , Türkiye'de popüler bir kozmetik diş hekimliği tedavi seçeneğidir. Esha Sağlık Grubu'nda travma, çürük veya estetik amaçlı kaybedilen dişleri restore etmek için çeşitli teknikler kullanan Türkiye'de uygun fiyatlı Diş Kaplamaları sunuyoruz. Dolgu, bu faktörlerin neden olduğu madde kaybını onarmak için yeterli değilse, Diş Kaplamaları dişlerin görünümünü değiştirerek, kaybedilen dişleri değiştirerek veya yer tutucu desteği için dişleri kapatarak yardımcı olabilir. Deneyimli diş hekimlerimiz, hastalara doğal görünümlü, uzun süreli sonuçlar sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler ve en son teknikleri kullanır. Türkiye'de Diş Kaplama yaptırmayı düşünüyorsanız, diş uzmanlarımızla bir konsültasyon planlamak için Esha Sağlık Grubu ile iletişime geçin.

bottom of page