top of page

Saç Ekimi

Erkek Saç kesimi

Saç Simülasyonu

Türkiye'de Saç Simülasyonu tedavisi almayı planlıyorsanız , yolculuğunuz yaklaşık 4 gün (yaklaşık 3 gece) sürmelidir. Ancak, zaman kısıtlamalarınız varsa, 1-2 gecelik daha kısa bir yolculuk ayarlayabiliriz. Sadece önceden bize bildirin. Cuma günü gelip Pazar günü dönenlere hafta sonu nakli de sunuyoruz. Türkiye'deki Esha Sağlık Grubu ziyaretiniz sırasında size gerekli tüm rezervasyon belgelerini, uçak biletlerini (eğer sizin için rezervasyon yapıyorsak) ve ayrıntılı bir seyahat planını sağlayacağız. Ekibimizin yolun her adımında size yardımcı olmaya her zaman hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

Saç Ekimi

prp-uygulamasi.webp

PRP Saç Tedavisi

Trombositten Zengin Plazma (PRP), pıhtılaşmaya yardımcı olan bir kan bileşenidir. Türkiye'de PRP, kanın santrifüj kullanılarak ayrıştırılmasıyla üretilir. İşlem, Türkiye'de Platelet Rich Plazma gibi diğer maddeleri de üretebilir. Türkiye'de PRP, diz kireçlenmesi, spor yaralanmaları ve saç dökülmesi gibi çeşitli durumların tedavisinde kullanılabilir. PRP tedavisi arıyorsanız Esha Sağlık Grubu sizler için güvenli ve etkili seçenekler sunuyor.

Saç Ekimi

Svetşörtlü Genç Adam

Saç Mezoterapisi

Aşırı saç dökülmesinden şikayetçiyseniz ve etkili bir tedavi arıyorsanız, Türkiye'de Saç Mezoterapisi sizin için çözüm olabilir. Bu profesyonel tedavi, tüm saç sorunlarınızı kontrol altına almayı ve sağlıklı saç büyümesini desteklemeyi vaat ediyor ve Türkiye'de diğer Avrupa ülkelerine kıyasla daha ucuz. Bu yazımızda saç mezoterapisinin saç dökülmesine olan etkisini ve nasıl çalıştığını tartışacağız. Türkiye'deki Esha Sağlık Grubu'nda, güveninizi ve sağlıklı saçlarınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olmak için en kaliteli Saç Mezoterapisi tedavilerini sunuyoruz.

Saç Ekimi

Berber dükkanı

Sakal Ekimi

Sakal ekimi, düzensiz veya seyrek sakal büyümesiyle mücadele eden erkekler için giderek daha popüler bir seçenek haline geldi. Bazı erkekler genetik olarak sakal eksikliğine yatkınken, diğerleri yara izi veya yaralanma nedeniyle saç dökülmesi yaşayabilir. Esha Sağlık Grubu'nda uygun olanlara uzun süreli sonuçlar sağlayabilen sakal ekimi işlemleri sunuyoruz. Bir konsültasyon sırasında doktorlarımız, iyi bir aday olup olmadığınızı belirlemek için saçınızı ve cildinizi değerlendirecektir. Herhangi bir tıbbi prosedürle ilgili riskler olsa da, maliyete ve iyileşme süresine yatırım yapmak isteyenler için sakal nakli kalıcı bir çözüm olabilir.

Saç Ekimi

1.png

DHI Saç Ekimi

DHI Saç Ekimi tekniği, saç ekimi için geliştirilmiş bir FUE yöntemi olarak bilinmektedir. Bu teknikte saç folikülleri kafa derinizden alınır ve doğrudan saçsız bölgelere yerleştirilir. DHI Saç Ekimi, DHI Global Medical Group tarafından geliştirilen saç dökülmesi problemlerinin çözümünde en sık kullanılan tekniklerden biridir.

Saç Ekimi

Sac-Analizi.jpg

Saç Analizi

Saç Analizi : Saçınızın Sağlığını Anlamak İçin Kapsamlı Bir Kılavuz

Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen herhangi bir günde iyi veya kötü görünüp görünmediğinin ötesinde saçınızın sağlığı hakkında fazla düşünmezsiniz. Bununla birlikte, saçınızın aslında genel sağlığınız hakkında pek çok şeyi açığa çıkarabileceğini biliyor muydunuz? İşte burada Saç Analizi devreye giriyor. Saç analizi ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olacak güvenilir bir klinik arıyorsanız, Esha Sağlık Grubu mükemmel bir seçimdir.

bottom of page