top of page

Göz Ameliyatları

sasilik-nedir-tedavisi-nasildir-19.jpg

Antalya, Türkiye'de Şaşılık Ameliyatı , iki gözün aynı anda aynı yere bakmaması durumudur. Genellikle zayıf göz kası kontrolüne sahip veya çok ileri görüşlü kişilerde görülür. Nasıl hareket ettiğini kontrol etmek için her göze altı kas bağlanır. Kaslar beyinden hareketlerini yönlendiren sinyaller alırlar. Normalde gözler birlikte çalışır ve böylece ikisi de aynı yeri işaret eder. Göz hareketi kontrolünde sorunlar geliştiğinde, göz içeri, dışarı, yukarı veya aşağı dönebilir. Göz çevirme her zaman meydana gelebilir veya yalnızca kişi yorgun, hasta olduğunda veya çok fazla okuma veya yakın çalışma yaptığında ortaya çıkabilir. Bazı durumlarda her seferinde aynı göz dönebilir. Diğer durumlarda, gözler dönüşümlü olarak dönebilir.

Göz Ameliyatları

obezite-ameliyati-sonrasi-dikkat-edilmesi-gerekenler-m.webp

Türkiye'de Cayra Clinic tarafından sunulan Rеlеx ѕmіlе , lazer kullanan ve kornea açılması gerektirmeyen göze uygulanan minimal invaziv bir refraktif cerrahi prosedürdür. Bu prosedür miyopi kırma bozukluklarını ve astigmatizmi düzeltebilir, gözlük ve kontakt lens bağımlılığını azaltabilir ve yaşam kalitesini artırabilir. Özellikle yüksek miyopi, kuru gözler, kontakt lens kullanıcıları ve daha ince korneaları olan hastalar için uygundur. Genel LASIK'e kıyasla daha yüksek hassasiyet ve doğruluk düzeyine sahip olan Rеlеx ѕmіlе, LASIK'ten daha iyi işlem sonrası konfor sağlayan daha yeni bir lazer görme düzeltme prosedürü türüdür. Rеlеx ѕmіlе hakkında daha fazla bilgi almak ve size uygun olup olmadığını öğrenmek için Türkiye'deki Cayra Clinic ile iletişime geçin.

Göz Ameliyatları

Gözleri muayene olan kadın

Katarakt ameliyatı, yaşlandıkça gerekli hale gelen ve görüşümüzü önemli ölçüde etkileyebilen yaygın bir prosedürdür. Cayra Clinic'in İstanbul ve Antalya ofislerinde katarakt ameliyatı, genellikle sadece beş dakika süren hızlı ve hassas bir işlemdir. İyileşme, özellikle sağlığı iyi olan ve başka göz komplikasyonu olmayan hastalarda genellikle kısa ve komplikasyonsuzdur. Cayra Clinic'te bulunan cerrahi uzmanlık ve ileri teknoloji ile katarakt ameliyatı, benzersiz gözlerinize göre özelleştirilebilir ve görüşünüzü korumanın ve korumanın kesin bir yoludur.

Göz Ameliyatları

Çocuk Gözü Sınavı

Türkiye'de Lаѕіk Еуе ameliyatları , miyop, hipermetrop ve astigmat gibi görme kusurlarını düzeltmek için kesin ve etkili bir yol sağlayan Esha Sağlık Grubu tarafından sunulmaktadır. Excimer lazer adı verilen özel bir lazer kullanılarak korneanın en dış tabakası, ışığı retinaya odaklayacak şekilde yeniden şekillendirilir. 1500-3000 Euro arasında değişen fiyatlarla Esha Sağlık Grubu, vizyonunuzu ve yaşam kalitenizi iyileştirmek için uygun fiyatlı ve ileri teknoloji sunuyor.

bottom of page