top of page

Estetik Ameliyatlar

diz-protezi-ile-agrilarin-son-bulmasi-mumkun_20181030085244.jpg

Diz protezi , hasar görmüş veya hastalıklı bir diz eklemi ile ilişkili ağrı ve diğer semptomlar için popüler ve başarılı bir tedavidir ve Türkiye'de Cayra Clinic, bu prosedürde uzmanlaşmış köklü bir tıbbi tesistir. Esha Sağlık Grubu'ndaki uzman cerrahlar, diz eklemindeki kemiklerin hasarlı bölgelerini yapay implant parçalarıyla değiştirmek için en güncel cerrahi teknikleri ve metal alaşımları gibi tıbbi sınıf malzemeleri kullanır. Bu, ağrının giderilmesi ve eklem hareketinin restorasyonu için uzun vadeli bir çözüm sağlar, hastanın genel yaşam kalitesini iyileştirir ve fiziksel aktivitelere katılmalarını sağlar.

Estetik Ameliyatlar

izmir-burun-estetigi-ameliyati-rinoplasti.webp

Rеvіѕіоn Rinoplasti, beceri ve uzmanlık gerektiren karmaşık bir cerrahi prosedürdür. Rinoplastinizin sonucundan memnun değilseniz, revizyon rinoplasti istediğiniz sonuçları elde etmek için çözüm olabilir. Türkiye'de bir revizyon rinoplastinin ortalama maliyeti 1500 dolardan başlamaktadır ki bu ABD ve Avrupa'ya kıyasla çok büyük bir değerdir. İstanbul, Türkiye'deki Esha Sağlık Grubu'nda, revizyon rinoplasti için en iyi doktorları ve hasta incelemelerini içeren her şey dahil paketler sunuyoruz. İşimizin kalitesini görmek için öncesi ve sonrası fotoğraflarına da bakabilirsiniz. Türkiye'de bir revizyon rinoplasti ile arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacağımıza güvenin.

Estetik Ameliyatlar

Dudak Botoks Enjeksiyonu

İstanbul'da Esha Sağlık Grubu tarafından sunulan dudak büyütme ameliyatı, dudaklarınızın görünümünü iyileştirmek için enjekte edilebilir dermal dolgu maddelerinin kullanıldığı kozmetik bir prosedürdür. Dudaklarınızın görünümünden memnun değilseniz, İstanbul'da dudak dolgusu ve dudak dolgusu, çekici, dolgun dudaklara kavuşmanız için birebir.

Bir kadının dudaklarının şeklini bir dereceye kadar insan bağ dokusundaki ana yapısal protein olan kollajenden aldığı bir sır değil. Kollajen, insan vücudunda en bol bulunan protein ve esas olarak vücudu bir arada tutan maddedir. Ne yazık ki 20 yaşından itibaren kollajen üretimi azalır ve bunun sonucunda dudaklarda hacim ve dolgunluk kaybı, ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşur ve bu da çok daha yaşlı, ne yazık ki hissettiğinizden daha yaşlı bir görünüm oluşturur.

Estetik Ameliyatlar

235.jpg

Proliferatif terapi olarak da bilinen proloterapi , doğal tahriş edici maddelerin hasarlı eklemlerin yumuşak dokusuna enjekte edilmesini içerir. Birçoğu, insanların yaşamları üzerinde ciddi bir etkisi olabilecek eklem ve sırt ağrısını önemli ölçüde azaltabileceğine inanıyor. Sınırlı hareket açıklığından çalışamamaya kadar, sırt ve eklem ağrısının etkileri, bir kişinin yaşamının hemen hemen her yönünü etkileyebilir. Eklem veya sırt ağrısı ile mücadele ediyorsanız, proloterapinin faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Esha Sağlık Grubu'nu ziyaret edin.

Estetik Ameliyatlar

lipoliz_alpaslan_topcu.jpg

İnfüzyon lipolizi veya yağ yakıcı infüzyon olarak da bilinen lipoliz iğnesi , küçük, istenmeyen yağ birikintilerini gidermek için cerrahi olmayan bir tekniktir. Prosedür, aktif bir bileşenin doğrudan hedeflenen alana enjekte edilmesini içerir. Bu bileşen, yağ hücrelerini çeşitli mekanizmalarla parçalayan bir inflamatuar yanıtı tetikler. Bu tedavinin sonuçları ancak birkaç hafta sonra, yanıt tamamlandıktan ve parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem yoluyla atıldıktan sonra görünür hale gelir. Esha Sağlık Grubu'ndaki, istediğiniz vücut konturuna ulaşmanıza yardımcı olmak için güvenli ve etkili lipoliz iğne tedavileri sunuyoruz.

Estetik Ameliyatlar

Botoks Enjeksiyonu

Botox, yüz kırışıklıklarının görünümünü azaltma yeteneği ile bilinen Türkiye'de popüler bir tedavidir. Esha Sağlık Grubu'nda ayrıca hiperhidroz, servikal distoni, aşırı aktif mesane ve göz tembelliği gibi bir dizi başka durumu ele almak için Botox kullanıyoruz. Ek olarak, botoks kronik migrenlere karşı etkili bir koruyucu önlem olabilir. Bu tedavi, bir tür gıda zehirlenmesi olan botulizme neden olan aynı mikrop tarafından üretilen onobotulinumtoxinA adlı bir toksin kullanır. Botox'un Esha Sağlık Grubu'nda istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

bottom of page